Štvrtáci sa 16. apríla 2026 zúčastnili besedy s pani policajtkou na tému dopravná výchova. Beseda o bezpečnosti na cestách naučila žiakov ako správne reagovať na ceste a pri stretnutí s cudzími ľuďmi.
Pani policajtka žiakom vysvetlila dôležitosť reflexných prvkov a ich používanie a správne volanie na tiesňovú linku v mimoriadnej situácii.
Ďakujeme !
Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda z príslušníkom PZ- dopravná výchova.






